Informacja dla studentów N1 kontynuujących 20.09.2018 12:12

DLA STUDENTÓW N1  KONTYNUUJĄCYCH

LEKTORATY JĘZYKÓW OBCYCH

W ROKU AKADEMICKIM  2018/2019

- Poniższe informacje przeznaczone są dla studentów studiów N1 KONTYNUUJĄCYCH zajęcia z języków obcych.

- Zajęcia z języków obcych na studiach niestacjonarnych N1 odbywają się w terminach zjazdów obowiązujących w roku akademickim 2018/ 2019- od godz. 8.00 przez  pierwsze 4 godziny w NIEDZIELE określone w harmonogramie.

- Zajęcia realizowane są zgodnie z planowanym limitem godzin przewidzianym dla danego wydziału/kierunku.

- STUDENT ZOSTANIE ZAPISANY NA LEKTORAT POD WARUNKIEM ROZLICZENIA PRZEZ WYDZIAŁ I  PO WPISANIU NA PRAWIDŁOWY SEMESTR.

- Po prawidłowym przydzieleniu lektoratu, rekord z wybranym językiem oraz plan będzie widoczny w e-dziekanacie.

- Prosimy logować się w e- dziekanacie i sprawdzić poprawność wprowadzonych danych.