Informacje bieżące

INFORMACJA DLA STUDENTÓW S1 i S2 ROZPOCZYNAJĄCYCH LEKTORATY JĘZYKÓW OBCYCH W ROKU AKADEMICKIM 2015/2016 28.09.2015 11:12

- Poniższe informacje są przeznaczone są dla studentów studiów S1 i S2 rozpoczynających zajęcia z języków obcych.

- Zajęcia z języków obcych odbywają się w dniach i godzinach wskazanych na planach przez Wydziały.

- Zajęcia odbywają się w budynku Międzywydziałowym przy al. Piastów 48 w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych (SPNJO)  na II i III piętrze.

Uwaga!

Studenci Wydziału Informatyki

Wydziału BiA- kierunek Architektura

Wydziału Ekonomicznego

mogą mieć  zajęcia na ul. Żołnierskiej (szczegóły na planach Wydziałowych)

- Na pierwszych zajęciach odbędzie się podział na grupy językowe dla studentów rozpoczynających lektoraty. Szczegóły znajdują się w SPNJO na II piętrze, prosimy o zapoznanie się z ogłoszeniami.

Uwaga!  Obecność obowiązkowa.

- Nie przewidujemy grup na poziomie podstawowym.

- Osoby posiadające certyfikaty z języków obcych zobowiązane są również do uczestnictwa w podziale na pierwszych zajęciach, celem przydzielenia do odpowiedniej grupy.