Zespół Języka Angielskiego

KONSULTACJE

sesja jesienna - rok akademicki 2018/2019

02.09.2019 – 16.09.2019 r.

IMIĘ  I  NAZWISKO

TERMIN

 

mgr Bukowiec – Borysowska Magdalena

 

02.09.2019 r. godz. 14.0 – 15.30 sala 314

09.09.2019 r. godz. 14.00 -  15.30 sala 314

16.09.2019 r. godz.  14.00 -  15,30 sala 314

23.09.2019 -27.09.2019 urlop

mgr Buńka Joanna

 

02.09.2019 r. godz.  12.30 -14.00 sala 314

09.09.2019 r. godz.   12.30  -14.00  sala 314

14.09.2019 r. godz.   9.30 –  1100 sala 314

27.09.2019r godz.     9,30 -   11,00 sala 314

mgr Bernat- Chmielarska Teresa

 

 

długoterminowe zwolnienie lekarskie

mgr Doroch Alina

 

 

05.09.2019 r. godz. 12.00 – 13.30  sala 216

09.09.2019 r. godz.   12.00  -13.30   sala 216

17.09.2019 r  godz.   8.30  -10.00   sala 216

24.09.2019 r  godz   8.30-  10.00   sala 216

mgr Drzeniecka Iwona

 

 

02.09.2019 r. godz. 12.00 – 13.30  sala 317

09.09.2019 r. godz.  12.00  -  13.30   sala 317

16.09.2019 r. godz.   9.00  –  13.30   sala 317

25.09.2019r   godz.  9.00 -    10.30  sala  317     

mgr Gosk Jacek

 

 

05.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30  sala 221

09.09.2019 r. godz. 12.00  - 13.30  sala 221

20.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30 sala 221

27.09.2019 r  godz. 10.00 -  11,30 sala 221

mgr Grzywacz Alicja

 

06.09.2019 r. godz.   9.00 – 10.30  sala  216

12.09.2019 r. godz.   9.00  - 10.30  sala  216

16.09.2019 r. godz.  9.00  - 10.30  sala  216

23.09.2019r   godz   9.00 -10.30  sala 216

 

mgr Jadczak Bogdan

 

Zwolnienie lekarskie

 

 

mgr Karelus Dorota

 

 

05.09.2019 r. godz. 12.00 – 13.30  sala 220

12.09.2019 r. godz. 12.0  - 13.30  sala 220

17.09.2019 r. godz. 10.30  - 12.00  sala 220

24.09.2019 r. godz. 10.30  - 12.00  sala 220

mgr Koc Ewa Dorota

 

 

02.09.2019 r. godz. 12.00 – 13.30  sala 316

09.09.2019 r. godz. 12.00  - 13.30  sala 316

16.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30  sala 316

23.09.2016r godz   10.00 -  11.30  sala 316

mgr  Koczalska Jolanta

 

 

05.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30  sala 218

12.09.2019 r. godz. 10.00  - 11.30  sala 218

16.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30  sala 218

26.09.2019r  godz  10.00 -  11.30  sala 218

mgr Kondyjowska – Dziechciarz   Marzena

 

06.09.2019 r. godz.  8.30. – 10.00  sala  220

13.09.2019 r. godz.   8.30 - 10.00   sala 217

16.09.2019 r. godz.   8.30 - 10.00   sala 217

24.09.2019 r  godz  8.30 -  10.00  sala 217

mgr Lenart  Artur

 

 

06.09.2019 r. godz.  9.00 – 10.30  sala 317

13.09.2019 r. godz.   9.00  - 10.30  sala 317

20.09.2019 r. godz.   9.00 – 10.30  sala 317

27.09.2019 r    godz   9.00 -  10.30   sala  317

mgr Makaś Agnieszka

 

 

06.09.2019 r. godz. 15.00 – 16.  sala 221

13.09.2019 r. godz. 15.00  - 16.30  sala 221

16.09.2019 r. godz. 15.00 – 16. 30   sala 311

27.09. 2019 r. godz. 15.00 -  16.30  sala  221

mgr Mik Anna

 

02.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30  sala 310

09.09.2019 r. godz. 10.00  - 11.30  sala 310

20.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30  sala 310

23.09.2019 r. godz. 10.00 - 11.30  sala310

mgr Nowosad Agnieszka

 

06.09.2019 r. godz. 9.00 – 10.30  sala 309

13.09.2019 r. godz.   9.00  - 10.30  sala 309

16.09.2019 r. godz.   9.00 – 10.30  sala  309

23.09.2019 r. godz.  9.00 - 10.30  sala  309

mgr Obstawski Andrzej

 

05.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30  sala 214

12.09.2019 r. godz. 10.00  - 11.30  sala 214

18.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30  sala 214

25.09.2019 r  godz. 10.00 -  11.30  sala 214

mgr Potyrała Krzysztof

 

 

06.09.2019 r. godz. 9.30 –  11.00  sala 312

13.09.2019 r. godz. 9.30  -  11.00  sala 312

20.09.2019 r. godz.  9.30 – 11.00  sala 312

27.09. 2019r   godz. 9.30 -  11.00  sala 312 

mgr Sobczak Ewa

 

06.09 .2019 r. godz.  9.00 – 10.30  sala 218

12.09.2019 r. godz.   13.00  - 14.30  sala 218

18. 09.2019 r. godz.   9.00 -    10.30  sala 218

25.09.2019 r godz.   9.00  -    10,30  sala 218

mgr Sowińska- Dwornik  Joanna

 

 

05.09..2019 r. godz. 12.30 – 14.00  sala  221

12.09.2019 r. godz. 12.30 – 14.00  sala  221

19.09.2019 r. godz. 12.30 – 14.00  sala  221              

26.09.2019 r  godz. 12.30 – 14.00  sala  221

mgr Stelmaszczyk Marek

 

 

05.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30 sala 219

12.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30 sala 219

19.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30 sala 219

26.09.2019 r. godz.  10.00 - 11.30  sala 219

mgr Waligórska Katarzyna

 

 

05.09.2019 r. godz. 12.00 – 13.30  sala 217

12.09.2019 r. godz. 12.00  - 13.30  sala  217

19.09.2019 r. godz. 12.00  - 13.30  sala  217

26.09.2019r. godz. 12.00  - 13.30  sala 217

mgr Węglarek Anna

 

 

06.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30  sala 217

13.09.2019 r. godz. 10.00  - 11.30  sala 217

16.09.2019 r. godz. 10.00 – 11.30  sala 217

23.09.2019 r godz. 10.00  - 11.30   sala 217

mgr Wolski Dominik

 

 

06.09.2019 r. godz.  8.30 – 10.0  sala  217

09.09.2019 r. godz.   8.30  - 10.0  sala 217

20.09.2019 r. godz.   8.30  – 10.0  sala 217

23.09.2019 r. godz    8.30 -   10.00 sala 217

mgr Zawadzka Sylwia

 

 

06.09.2019 r. godz.   8.00 – 9.30  sala 219

09.09.2019 r   urlop

17.09.2019 r. godz.   9.00  - 10.30  sala 219

30.09.2019 r. godz.   9.00 – 10.30  sala 219